Premiera singla O miłości do wolności”

Wolność. Zakochać się łatwo. Odkochać? Niemożliwe! Utwór opowiada o miłości do utracanej wolności rozumianej jako – sprawiedliwość społeczna, osobność, nieskrępowanie, odrębność, swoboda, niezależność, równość, niezawisłość, autonomiczność, demokracja, niepodległość, suwerenność, samostanowienie, samookreślenie, równouprawnienie, pluralizm, dowolność, wolność wyznania, autonomizm, prawo. Bardzo dużo dzieje się ostatnio w naszym kraju i na świecie. Dokąd nas to wszystko zaprowadzi? Czeka nas powtórka z rozrywki?

„Zatrzymaj się” kolejny singiel i klip

Ile człowieka w człowieku, ile racjonalności, a ile naiwności w jego wyborach. Czy pojedyncze decyzje jednostki mają znaczenie marginalne, czy też zasadnicze. Postęp uwsteczniający. Wielokrotnie zdarza się stanąć przed wyborem, który w danej chwili może się wydawać nic nie znaczący, ale w konsekwencji jest kluczowy dla naszego życia, jak również dla przyszłości wielu innych osób. Czy czytać dziecku wieczorami książkę, czy posadzić je przed konsolą? Czy wypić jeszcze jedno piwko i wracać autem leciutko dziabniętym, czy iść na całość i wrócić taksówką? A może w ogóle odstawić picie? Czy  gonić za pieniądzem? Żyć żeby pracować, ale mieć, czy pracować żeby żyć, ale być? Czy kiedyś było lepiej, bo było mniej? Czy to, że teraz jest więcej oznacza, ze kiedyś było gorzej?

Wybory, począwszy od tego, czy kupować kolejne plastikowe reklamówki na zakupach, czy przyzwyczaić się, żeby nosić ze sobą wielorazową, do decyzji, czy iść na wybory czy też nie i czy zagłosować na tych, czy innych Polaków są tak naprawdę równe, bo mają wpływ na nas wszystkich. Czyż nie jesteśmy już zmęczeni codziennym omijaniem pułapek wszechogarniającego konsumpcjonizmu, gdzie telewizja, radio, internet, prasa atakuje nas zewsząd obrazkami szczęśliwych ludzi w drogich szmatach? Czy ci pięknie wyglądający ludzie naprawdę są lepsi i szczęśliwsi? Czy oglądanie tych obrazków sprawia, że my jesteśmy szczęśliwsi, czy może  wyzwala w nas chęć posiadania i robi niewolników pieniądza?

Świat pędzi, dlatego warto się zatrzymać i pomyśleć zanim zapędzi nas tam, gdzie nie chcielibyśmy żyć.

Klip do utworu „Grawitacja”

Dziś premiera naszego nowego singla zatytułowanego „Grawitacja” Utwór „Grawitacja” opowiada o nieustannym zmaganiu się z codziennością, przezwyciężaniu własnych ograniczeń w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów i poszukiwaniu sensu tych zmagań. Dla każdego będzie miał trochę inne znaczenie, ponieważ każdy ma swoją własną grawitację, którą musi pokonać żeby rozwinąć skrzydła i polecieć. Najważniejsze jest jednak to o co walczymy. Jeśli marzenia nie będą pustymi zachciankami przesączonymi egoizmem zawsze znajdzie się ktoś kto w przypadku porażki pomoże nam się podnieść.

foto_klip

Klip do nowego singla

Zdjęcia do klipu do naszego nowego singla zrobione. Kawałek nosi tytuł „Grawitacja”. Premiera już niebawem!

Milion wyświetleń

Klip do naszego nowego singla w ciągu 3 tygodni obejrzano na platformie YouTube ponad milion razy. Pięknie dziękujemy.

Premiera singla „Zanim wszystko stracę”

Po dłużej przerwie znów wpadliśmy do studia i nagraliśmy singla pt: „Zanim wszystko stracę”.  Singiel ten to zapowiedz nowego albumu, nad którym prace własnie zaczynamy. Zapraszamy do sprawdzenia klipu!

Klip nakręcony!

Klip nakręcony. Uff. Czekamy na finalną wersję. Więcej szczegółów postaramy się podać już niebawem. Śledźcie nas na FB i Instagramie. Dobrego dnia. Piona!

Dzień dobry!

Witajcie na naszej stronie internetowej. Znajdziecie tu wszelkie informacje dotyczące działalności zespołu.